Slip de digitale superkræfter løs

I Digital Partners gør vi os umage for at vise, hvordan et solidt kendskab til digital markedsføring og indsigter i data giver jeres virksomhed et forspring, når I skal nå jeres kunder. Vi ser de sammenhænge, der får jeres virksomhed til at vokse. Og vi forlanger at blive holdt op på resultaterne af vores arbejde

- det manglede bare.

Ikke to er ens - og alligevel har de alle én ting til fælles

Alle vores kunder har nemlig indset, at nøglen til at udvikle deres forretning er evnen til at kunne kortlægge, facilitere og optimere digitale kunderejser.

Se flere

Lad os vise jer, hvordan udviklings- og marketingskronerne kan bruges mere intelligent

Med vores gedigne forretningsforståelse finder vi sammenhængene mellem den virksomhed, du driver i dag og morgendagens kunder. Og i en virkelighed, hvor mulighederne bliver flere og flere - på tværs af egne, fortjente og købte platforme - er vi selvfølgelig på din side.

Lars H. Meyer
Lars H. Meyer

Adm. direktør og partner

lars@digitalpartners.dk 40 10 82 12
Stefan S. Mortensen
Stefan S. Mortensen

Direktør og partner

stefan@digitalpartners.dk 40 10 82 38
Thomas Justesen
Thomas Justesen

Digital marketing manager

thomas@digitalpartners.dk 61 76 23 63
 Nicolai Jørgensen
Nicolai Jørgensen

Art director

nicolai@digitalpartners.dk 42 22 56 05
Ulrik Hansen
Ulrik Hansen

Senior softwareudvikler

ulrik@digitalpartners.dk 61 30 43 39
Jonathan B. Hjelm
Jonathan B. Hjelm

Full-stack udvikler

jonathan@digitalpartners.dk 61 77 32 42
Katrine Gustavson
Katrine Gustavson

Marketing konsulent

katrine@digitalpartners.dk 28 59 69 72
Nicole H. Meyer
Nicole H. Meyer

Økonomi

nicole@digitalpartners.dk 28 60 58 00